Generali cup Vsetín 2018

mezinárodní futsalový turnaj
15. - 18.3. 2018
Hala Na Lapači, Vsetín
vstupné 20Kč,
do 15 let zdarma

Archiv

Finále A

SK Interobal Plzeň 5 : 4
Po penaltách
Grónsko
Branky: 6. Štverák , 9. Štverák , 12. Štrajt , 22. Abrham - 5. Petersen , 15. Frederiksen , 34. Reimer , 38. Juhl
 

Finále B

Česká Republika U19 8 : 4 Maďarsko U17
Branky: 1. Mikyska , 14. Sznapka , 17. Farkaš , 18. Fejl , 19. Farkaš , 19. Fejl , 20. Fejl , 27. Lukáš - 11. Ferkel , 21. Szùcs , 29. Milavecz , 33. Toth
 

Semifinále A

Česká Republika U21 4 : 8 Grónsko
Branky: 6. Šarközy , 19. Gajdoš , 20. Šarkőzy , 37. Zdržálek - 2. Funch , 5. Nukansuaq , 8. Reimer , 15. Juhl , 22. Juhl , 25. Funch , , 38. Juhl
 

Semifinále B

Česká Republika U19 7 : 0 Slovensko U17
Branky: 6. Buchta , 21. Sznapka , 23. Shklyarskyy , 30. Fejl , 31. Mikyska , 35. Sznapka , 38. Shklyarskyy
 

Skupina A

Česká Republika U21 7 : 5 Grónsko
Branky: 1. Křemen , 11. Křemen , 15. Mažari , 20. Kubelka , 33. Ferenc , 40. Zdržálek , 60. Šarközy - 9. Funch , 21. Borberg , 25. Juhl , 38. Brogers , 46. Zeeb
 
SK Interobal Plzeň 5 : 1 Česká Republika U21
Branky: 38. Hudáček , 39. Štverák , 42. Štrajt , 54. Hudaček , 55. Kac - 57. Kubelka
 
Grónsko 4 : 6 SK Interobal Plzeň
Branky: 29. Zeeb , 40. Funch , 43. Frederikse , 46. Reiner - 10. Abrham , 13. Štverak , 23. Štverak , 30. Abrham , 36. Štverak (hattrick) , 48. Štrajt
 
# Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Interobal Plzeň 2 2 0 0 11:5 6
2. ČR U21 2 1 0 1 8:10 3
3. Grónsko 2 0 0 2 9:13 0

Skupina B

Slovensko U17 0 : 5 Česká Republika U19
Branky: 6. Koubek , 25. Sznapka , 27. Mikyska , 29. Mikyska , 47. Koubek
 
Česká Republika U19 2 : 3 Maďarsko U17
Branky: 2. Mikyska , 33. Mráz - 13. Baroczi , 37. Kartik , 57. Jakab
 
Maďarsko U17 3 : 1 Slovensko U17
Branky: 42. Tama , 54. Jakab , 60. Szucs - 5. Frnčo
 
# Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Maďarsko U17 2 2 0 0 6:3 6
2. ČR U19 2 1 0 1 7:3 3
3. Slovensko U17 2 0 0 2 1:8 0

Nominace

Nominace reprezentace ČR U-19

Brankáři

Hůla Michal (Baník Chomutov)

Němec Lukáš (Interobal Plzeň)

Hráči do pole

Koubek Martin (Sparta Praha)

Dědeček Roman (Mados HK)

Sznapka Jakub (Helas Brno)

Dvořák Daniel (Slavia Praha)

Buchta Tomáš (Interobal Plzeň)

Mikeš Miroslav (Helas Brno)

Fejl Dominik (Era-Pack Chrudim)

Mráz Jiří (Gamaspol Jeseník

Babovák Jan (Olympik Mělník

Farkaš Darek (SK Kladno)

Shklyarskyy Bohdan (Interobal Plzeň)

Niemczyk Petr (Třinec)

Náhradníci

Garčár Radim (Toro Fifejdy)

Klíma Daniel (Baník Chomutov)

Künstner Dušan (Interobal Plzeň)

Mach Lukáš (Era-Pack Chrudim)

Špánek Michal (Helas Brno)

Lidmila Patrik (Helas Brno)

Lukas Marek (Era-Pack Chrudim)

Gajdoš Martin (Sparta Praha)

Mikyska Michal (VŠB Ostrava)

Sznapka Jakub (Helas Brno)

Realizační tým

David Frič

Josef Cieslar

Ota Stejskal

Danica Fričová

Romana Vobořilová

Nominace reprezentace ČR U-21

Brankáři

Adam Ordelt (Mados Hradec Králové)

Daniel Fruhvirt (Krokodýl Helas Brno)

Hráči do pole

Dominik Zdržálek (Mados Hradec Králové)

Ivan Šarkózy (Krokodýl Helas Brno)

Matyáš Blahuta (Baník Ostrava)

Jan Křemen (Sparta Praha)

Pavel Drozd (Era-pack Chrudim)

Matouš Kubelka (Sparta Praha)

Patrik Mažári (Sparta Praha)

František Sedláček (Litoměřice)

Jan Férenc (Baník Ostrava)

Richard Zrník (Jeseník)

Martin Gajdoš (Rapid Karlovy Vary)

David Marcinov (Jeseník)

Náhradníci

Vitásek Roman (Zlín)

Michal Mikyska (VŠB Ostrava)

Realizační tým

Tréner: Marek Kopecký

Asistent trénera: Martin Brůna

Vedoucí týmu: Karel Kristen

Masér: Slavomír Cirkl

Doktor: Lenka Šubčíková

Nominace reprezentace Grónska

Hráči

1 Loke Svane

2 Malik Hermarij

3 Nathan Møller

4 Maasi Maqe

5 Frederik Funch

6 John Ludvig Broberg

7 Ari Hermann

8 Malik Juhl

9 Markus Jensen

10 Niklas Thorleifsen

11 Nick Reimer

12 Anders H Petersen

13 Lars Erik Reimer

14 Kaassannguaq Zeeb

15 Katu Madsen

16 Søren Kreutzmann

Nominace reprezentace Maďarska U-17

Brankáři

Fehér Richárd (Déli FC)

Dohány Dominik (ARAMIS)

Hráči do pole

Németh Milán (ETO FC Győr)

Tama Ádám (ETO FC Győr)

Szűcs Ádám (ETO FC Győr)

Józsa Kevin (ETO FC Győr)

Jakab Kristóf (Berettyóújfalu)

Daróczi Dávid (Berettyóújfalu)

Szabó Tibor (Berettyóújfalu)

Kártik Zsombor (Berettyóújfalu)

Milavecz Kevin (Déli FC)

Tóth Máté (Haladás)

Takács Tamás (Kazincbarcika)

Ferkel Ádám (Csömör)

Nominace týmu SK Interobal Plzeň

Brankáři

Kubíček Václav

Landrgott Tomáš

Obrana

Holý Michal

Mižár Jakub

Štrajt Michal

Havel Jan

Abrham Tomáš

Forman Adam

Útok

Koc Václav

Kasýk Zdeněk

Hudaček Marko

Šíša Jiří

Štverák Tomáš

Buchta Bronislav

Rozboud Karel

Nominace reprezentace Slovenska U-17

Brankáři

Tibor Boháč (FK Ekoprim Prešov)

Juraj Janošec (1. FsK MKŠS Kysucké Nové Mesto)

František Závonik (1. SFC Canaria Team Malacky)

Hráči do pole

Jozef Koricina (FC Spartak Trnava-futsal)

Matúš Ševčík (1. FsK MKŠS Kysucké N. Mesto)

Rastislav Moravec (1. FsK MKŠS Kysucké N. Mesto)

Martin Turský (KSF DOXX Žilina)

Tibor Lengyel (Slov-Matic FOFO Bratislava)

Nicolas Pochylý (Slov-Matic FOFO Bratislava)

Filip Vaktor (Slov-Matic FOFO Bratislava)

Matej Ružička (Slov-Matic FOFO Bratislava)

Tomáš Fazika (FSC Prievidza)

Ján Král (MIBA Banská Bystrica)

Sebastian Bačo (Grizzly Košice)

Matúš Komárek (Grizzly Košice)

Matej Ripel (ŠK Makroteam Žilina)

Andrej Zatúra (ŠK Makroteam Žilina)

Michal Frnčo (ŠK Makroteam Žilina)

Samuel Čebek (ŠK Makroteam Žilina)

Realizační tým

Tréner: Lukáš Vrbovský

Tréner: Pavol Michalovič

Vedúci mužstva: Lukáš Višváder

Masér: Róbert Fabíny