Generali cup Vsetín 2018

mezinárodní futsalový turnaj
15. - 18.3. 2018
Hala Na Lapači, Vsetín
vstupné 20Kč,
do 15 let zdarma

Archiv

Skupina A
ČR U-19 1 : 3 Slovensko U-19
Polsko U-19 1 : 1 ČR U-19
Slovensko U-19 3 : 0 Polsko U-19
 
Skupina B
ČR U-21 5 : 2 Maďarsko U-21
Polsko U-21 2 : 4 ČR U-21
Maďarsko U-21 2 : 1 Polsko U-21
 
10:00 čtvrtfinále Č1 Maďarsko U-21 2 : 1 Polsko U-19
10:50 čtvrtfinále Č2 Polsko U-21 3 : 1 ČR U-19
 
11:50 o 5.místo ČR U-19 5 : 1 Polsko U-19
 
12:40 semifinále S1 ČR U-21 6 : 0 Polsko U-21
13:30 Maďarsko U-21 Slovensko U-19 1 : 0 A3/B2
 
14:30 o 3.místo Polsko U-21 2 : 0 Slovensko U-19
 
15:30 FINÁLE ČR U-21 1 : 1 (1 : 3) Maďarsko U-21
 
Nejlepší hráč David Drozd (ČR U-21)
Nejlepší střelec Pavel Drozd (ČR U-21)
Nejlepší brankář Marek Kušnír (Slovensko U-19)

Nominace

ČR U-21:

Brankáři: Karel Hanzlík (Tango Brno), Adam Ordelt (ERA-PACK Chrudim)

Hráči do pole: Pavel Drozd (Mados Hradec Králové), David Drozd (Mados Hradec Králové), Jan Ferenc (Baník Ostrava), Vítězslav Hrubý (Radio Krokodýl Brno), David Jošt (Sparta Praha), Jan Křemen (Sparta Praha), Jaroslav Kubát (Nejzbach Vysoké Mýto), Patrik Mažári (FK Kladno), Marek Neuman (Baník Ostrava), František Sedláček (Slavia Praha), Dominik Zdržálek (ERA-PACK Chrudim)

Náhradníci: Antonín Hrdina (Slavia Praha), David Marcinov (Gamaspol Jeseník), Viktor Žampa (Slavia Praha), Robert Dang (Helas Brno)

Realizační tým: Marek Kopecký (trenér), Martin Brůna (asistent trénera), Karel Kristen (technický vedoucí)

ČR U-19:

Brankáři: Erik Kavčák (1. FsK Kysucké Nové Mesto), Michal Bartůněk (Slavia Praha)

Hráči do pole: Jakub Řezníček (Tango Brno), Dominik Flachs (Tango Brno), Marcinov David (Gamaspol Jeseník), Marek Lukas (ERA-PACK Chrudim), Rozboud Karel (Interobal Plzeň), Patrik Šmídl (Inetrobal Plzeň), Lukáš Mach (ERA-PACK Chrudim), Patrik Lidmila (Helas Brno), Ivan Šarközy (Helas Brno), Ritschel Daniel (Sparta Praha), Dědeček Roman (ERA-PACK Chrudim), Jan Fenz (ERA-PACK Chrudim)

Náhradníci: Michal Hůla (Baník Chomutov), Dominik Malinský (Olympik Mělník), Hochman Petr (Benago Zruč n/S.), Buchta Bronislav (Interobal Plzeň), Šach Martin (Sparta Praha), Garčár Radim (Liberec), Tomáš Markovič (ERA-PACK Chrudim), Martin Koubek (Sparta Praha), Lukáš Stýblo (Benago Zruč n/S.), Daniel Dvořák (Slavia Praha), Pavel Tylšar (Slavia Praha), Jakub Káš (Slavia Praha)

Realizační tým: David Frič (trenér), Ota Stejskal (asistent trénera), Oldřich Malý (technický vedoucí)

Slovensko U-19:

Hráči: Erik Kavčák (1. FsK Kysucké Nové Mesto), Marek Kušnír (Grizzly Slovakia Košice), Marek Karpiak (Slov-Matic FOFO Bratislava), Tomáš Kuruc (Grizzly Slovakia Košice), Erik Lukáč (Grizzly Slovakia Košice), Martin Péchy (Grizzly Slovakia Košice), Jakub Kofčák (Grizzly Slovakia Košice), Adrián Procháczka (MFsK Nitra), Patrik Molda (MFK Tupperware Nové Zámky), Michal Lajš (ŠK Makroteam Žilina), Filip Vrábel (ŠK Makroteam Žilina), Timotej Dudáš (ŠK Makroteam Žilina), Dominik Ostrák (KSF DOXX Žilina), Jakub Chupáň (KSF DOXX Žilina), Adam Dzirbík (KSF DOXX Žilina), Patrik Peniak (MIBA Banská Bystrica), Milan Nestorik (Slov-Matic FOFO Bratislava), Igor Marko (MIBA Banská Bystrica)

Náhradníci: Matej Lajš (ŠK Makroteam Žilina), Matúš Longauer (MIBA Banská Bystrica), Lukáš Surovčík (KSF DOXX Žilina), Adam Fedor (Grizzly Slovakia Košice), Richard Tache (Grizzly Slovakia Košice), Radovan Pončák (FK Prešov), Šimon Pisko (FK Prešov), Daniel Čeřovský (1. SFC Canaria Team Malacky), Mário Lörinczi (1. SFC Canaria Team Malacky), Erik Alexy (FK K_Corp Poprad), Andrej Chromčo (FK K_Corp Poprad), Lukáš Bíňovský (Futsal Team Levice), Nikolas Ďuriš (Futsal Team Levice), Martin Pleva (KSF DOXX Žilina)

Realizační tým: Branislav Škorec (trenér), Marián Ondrušek (1. asistent trenéra), Martin Majling (2. asistent trénera), Ján Baltazarovič (vedouci výpravy), Róbert Fabíny (fyzioterapeut)